سایبان برقی باکس

سایبان برقی باکس

سایبان برقی باکس چیست؟ سایبان برقی باکس یک سایبان برقی یک طرفه محسوب می شود و این یک طرفه بودن سایبان برقی باکس به این معنی است که این سایبان برقی از یک طرف باز و بسته شده و از سمت دیگر بر روی دیوار و یا پایه در نظر گرفته شده نصب می شود.

جنس ۸۰ درصد از سایبان برقی باکس فلز بادوام و در عین حال سبک آلومینیم می باشد. زه آویز در سایبان برقی باکس تعبیه شده است که جنس آن نیز از فلز آلومینیم می باشد. یک کاور لوله مانند آلومینیمی در قسمت بالایی سایبان برقی باکس وجود دارد که پارچه سایبان برقی باکس پس از جمع شدن در آن قرار می گیرد که این امر سبب می شود عمر پارچه سایبان برقی باکس افزایش یابد زیرا از گزند باد و باد و نور خورشید در امان است.

استفاده از سایبان برقی باکس به عنوان سایبان مغازه، سایبان بالکن، سایبان ویلایی و … بسیار متداول است. همانطور که اشاره کردیم سایبان برقی باکس یک سایبان یک طرفه است پس امکان اجرای آن در سایبان برقی دوطرفه امکان پذیر نیست.

عرض استاندارد در نظر گرفته شده برای سایبان برقی باکس چیزی مابین ۲/۵ تا ۶ متر می باشد. بازشوندگی سایبان برقی باکس نیز دارای مقادیر استاندارد اروپایی ۲ متر، ۲/۵ متر و ۳ متر می باشد.

درباره admin-matin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *