سایبان برقی باکس

سایبان برقی باکس چیست؟

سایبان برقی باکس یک سایبان برقی یک طرفه محسوب می شود. در واقع در این نوع از سایبان برقی تنها می توان آن را از یک طرف باز و بسته کرد. بدین ترتیب سایبان باکس را از سمت دیگر بر روی دیوار و یا پایه ای که از قبل در نظر گرفته شده، نصب می کنند.

جنس ۸۰ درصد سایبان باکس از فلز بادوام و در عین حال سبک آلومینیم می باشد. بعلاوه یک زه آویز در این سایبان تعبیه شده است. جالب است بدانید که جنس آن نیز از فلز آلومینیم می باشد. یک کاور لوله مانند آلومینیمی در قسمت بالایی وجود دارد که پارچه سایبان برقی باکس پس از جمع شدن در آن قرار می گیرد. این امر سبب می شود تا عمر پارچه  افزایش یابد. زیرا از گزند باد و باران و نور خورشید در امان است. استفاده از این نوع سایبان به عنوان سایبان مغازه، سایبان بالکن، سایبان ویلایی و … بسیار متداول است.

همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم، این نوع از سایبان برقی یک سایبان یک طرفه محسوب می شود. پس امکان اجرای آن در سایبان برقی دوطرفه امکان پذیر نیست. عرض استاندارد در نظر گرفته شده برای سایبان بین ۲/۵ تا ۶ متر می باشد. بازشوندگی سایبان نیز دارای مقادیر استاندارد اروپایی ۲ متر، ۲/۵ متر و ۳ متر می باشد.

انواع سایبان باکس:

شاید برایتان جالب باشد که بدانید سایبان باکس نیز همانند سایر سایبان ها دارای دو نوع برقی و دستی می باشد. در این بخش اطلاعات مختصری را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

سایبان باکس برقی

همان طور که مستحضر هستید، سایبان برقی باکس از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. لذا مشتریان بیشتری را نیز به خود جلب می کند. پر واضح است که نحوه کار و استفاده از سایبان برقی بسیار آسان تر می باشد. چرا که به راحتی و بدون هیچ گونه زحمتی به کمک یک ریموت کنترل می توان آن را باز و بسته کرد.

سایبان باکس دستی

سایبان های دستی باکس بسیار ساده می باشند. چرا که در طراحی آن ها موتور وجود ندارد. بنابراین برای باز و بسته کردن آن ها نمی توان از ریموت کنترل استفاده کرد. لذا نحوه باز و بسته کردن این نوع سایبان به کمک نیروی مکانیکی صورت می گیرد. پر واضح است که کارکرد سایبان دستی شبیه سایبان برقی می باشد. با این تفاوت که در سایبان برقی از تکنولوژی بهتری استفاده شده است. بدین ترتیب افراد به هنگام باز و بسته کردن آن انرژی زیادی صرف نخواهند کرد. از طرفی این داشتن تکنولوژی بهتر روی قیمت آن ها نیز تاثیرگذار است.

مزایای سایبان باکس

همان طور که می دانید مزایای سایبان برقی باکس فراوان است. البته ما در اینجا تنها به بیان چند مزیت آن اکتفا می کنیم.

مزایای سایبان باکس

عمر طولانی تر نسبت به سایر سایبان ها

از جمله مزایای سایبان باکس برقی، این است که از عمر طولانی تری نسبت به سایر سایبان ها برخوردار است. البته دلیل این ویژگی قرارگیری آن ها داخل محفظه ای آلومینیومی می باشد. بدین ترتیب هر گونه تغییر جوی از جمله باد و باران و یا تابش مستقیم آفتاب نمی تواند تاثیر منفی روی آن بگذارد. همین موضوع سبب می شود، تا با خاطری آسوده بتوان از این سایبان برای سال های متمادی بهره برد.

تنوع در ابعاد سایبان

این نوع از سایبان همچون سایر سایبان ها دارای تنوع در ابعاد می باشند. لذا با خیالی راحت می توان سایبان باکس را در هر ابعاد و اندازه ای که تمایل دارید، سفارش دهید. البته لازم به ذکر است، که رعایت یک سری از استانداردها بسیار ضروری است.

استفاده آسان از سایبان

راحتی استفاده از دیگر مزیت هایی به شمار می رود که این نوع از سایبان ها دارند. معمولا برخی از سایبان ها به نحوی ساخته می شوند که هر کسی نمی تواند از آن استفاده کند. بنابراین برای  باز و بسته کردن آن دچار مشکل می شوند. اما نحوه طراحی سایبان های باکس به گونه ای است که  بتوان به راحتی آنها را باز و بسته کرد.

مقرون به صرفه بودن

از مهم ترین ویژگی سایبان برقی باکس مقرون به صرفه بودن آن می باشد. همان طور که پیش تر نیز گفته شد،عمر این سایبان بسیار طولانی است. لذا شما تنها یک بار به هنگام تهیه آن هزینه می کنید و چندین سال می توانید به راحتی از آن بهره بگیرید. بنابراین تهیه این سایبان برای شما صرفه اقتصادی به همراه خواهد داشت.

کاربرد سایبان باکس

در این بخش سعی می کنینم تا برخی از کاربردهای سایبان باکس را برای شما عزیزان بیان کنیم. لذا اگر شما قصد تهیه این سایبان را دارید، از مطالعه این بخش غافل نشوید. چرا که به شما کمک می کند تا انتخابی هوشمندانه داشته باشید.

کاربرد سایبان باکس

سایبان باکس مغازه

از سایبان باکس می توان در موارد متعددی بهره برد. از جمله این موارد بهره گیری از این سایبان روی درب ورودی مغازه ها و فروشگاه ها می باشد. همچنین اگر مغازه و یا فروشگاه شما دارای پنجره های بزرگ است، استفاده از این نوع سایبان انتخاب بسیار مناسبی می باشد.

سایبان کاور خودرو

از جمله کاربرد سایبان باکس، استفاده آن به عنوان پارکینگ می باشد. استفاده از این نوع سایبان در باغ ها و ویلا ها بسیار مناسب است. همچنین در بسیاری از مرکز که دارای پارکینگ های روباز می باشد، استفاده از این سایبان بسیار کاربردی است.

سایبان رستوران و فروشگاه

برخی از مراکز فروش و یا رستوران ها به صورت روباز طراحی شده اند. لذا به هنگام وزش باد و یا باریدن برف و باران ااستفاده از آن ها بسیار کار دشواری است. لذا صاحبان این نوع از مراکز برای حفظ مشتری خود می توانند از سایبان باکس استفاده کنند. بدین ترتیب هنگامی که شرایط جوی مساعد است این سایبان ها را جمع می کنند. اما هنگامی که شرایط جوی تغییر کرد، بدون هیچ نگرانی می توانند سایبان ها را باز کنند.

سایبان تراس

یکی از کاربردهای بسیار رایج این سایبان، استفاده از آن به عنوان سایبان تراس می باشد. شما هر زمان که بخواهید می توانید زیر این سایبان بنشینید و از فضای دنج ایجاد شده توسط این سایبان لذت ببرید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با سایبان باکس آشنا کنیم. حال شاید به این نتیجه رسیده اید، که این سایبان را برای منزل و یا محیط کار خود تهیه کنید. اما باید به شما یک نکته دیگر را یادآور شوم که شاید شرکت های بسیاری اقدام به تولید این نوع از سایبان کرده باشند. اما متاسفانه کیفیت همه این نوع سایبان ها مناسب نیست. لذا ما بدین منظور شرکت سایبان متین را به شما پیشنهاد می کنیم. این شرکت با به کارگیری تیمی مجرب اقدام به تهیه انواع سایبان متناسب با خواسته مشتریان گرامی می کند.

درباره Shojaee

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *