مزایای سایه بان برقی

آیا میدانستید سایه بان برقی با تمام مزیت هایش میتواند برای شما یک المان تبلیغاتی هم به شمار برود؟ شما میتوانید با چاپ آرم ، لوگو یا محصولات و نام شرکتتان روی  سایه بان برقی تبلیغات را در دید عموم قرار داده و کسب و کار خود را افزایش دهید.

سایه بان برقی از تاثیر مستقیم آفتاب به داخل محل و ویترین مغازه جلوگیری میکند. سایه بان برقی بخاطر ضد آب بودن در برابر رطوبت باران جلوگیری میکند. سایه بان برقی جایگزین مناسبی برای پرده های دستی که باعث از بین رفتن نمای  داخل مغازه میگردد.
نصب سایه بان برقی پیشگیری از تغییر رنگ پارچه ، فرش ، مبلمان و ….در مراکز فروش را به شما ارمغان خواهد داد . قابلیت جمع و باز کردن  سایه بان برقی توسط ریموت کنترل یا سویچ دستی .
یک  سایه بان برقی با چاپ تبلیغات روی پارچه آن ها که مهم ترین سازه  سایه بان برقی است میتواند نقش تبلیغات شرکت یا محصولات شما را بر عهده داشته باشد. بدین ترتیب شما هم یک بنر تبلیغاتی و هم یک  سایه بان برقی کارآمد خواهید داشت. سایه بان برقی دارای کاربردهای گوناگونی بوده است و برای مکان های مختلفی قابل استفاده است .  در مواقعی که تابش مستقیم آفتاب شما را اذیت میکند قدر  سایه بان برقی را خواهید دانست که برای فرار از آفتاب به سایه پناه می برید .برای قسمت های مختلف ساختمان نیاز به سایه بان برقی پیدا خواهید کرد که میتوان به  سایه بان برقی پنجره ،  سایه بان برقی در ورودی منزل ،   سایه بان برقی پارکینگ ،   سایه بان برقی تراس و …. اشاره کرد . سایه بان برقی با دو طرف بهترین محافظ آفتاب را برای پنجره های شرقی می باشد.

مزایای سایه بان برقی

مزایای سایه بان برقی

 

درباره yari

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *