قیمت سایبان پاسیو

سایبان پاسیو ها مثل همه اشیا از بهم پیوستن چند جزء به یکدیگر ساخته میشوند.  سایبان پاسیو از سه مدل پارچه ، که مهمترین سازه سایبان برقی را تشکیل میدهد ساخته شده اند. برزنتی ، فلاکسی و ترانزیتی

این پارچه ها رنگ بندی های مخصوص خود را داشته و کاربرد های آن بستگی به محل استقرار سایبان پاسیو دارد.

اسکلت به کار رفته برای ساخت سایبان پاسیو که ممکن است فلزی ، آهنی یا آلومینیومی باشد.

آیا پاسیو بزرگی دارید که بلا استفاده افتاده و از آن استفاده نمی کنید؟ بهترین پیشنهاد ما به شما ساخت سایبان پاسیو می باشد.

برخی از مزایای سایبان پاسیو عبارتند از ارزان بودن، قابلیت انطباق با محیط مورد نظر. برای ساخت انواع سایبان پاسیو ها در طرح ها متنوع که هر کدام برای مکانی طراحی شده اند با سایبان متین تماس بگیرید.

سایبان متین با سالها سابقه که در زمینه ساخت و نصب سایبان پاسیو دارد کالای با کیفیت را برای شما آماده خواهند کرد.

قیمت سایبان پاسیو  به عوامل گوناگونی مانند جنس مواد اولیه به کار رفته در سایبان پاسیو  , مکان نصب سایبان پاسیو  , اندازه سایبان پاسیو و … مرتبط است. اگر کیفیت سایبان پاسیو بالا باشد به طور حتم تاثیر در قیمت آن دارد . سایبان متین با سالها سابقه طولانی که در ساخت و نصب سایبان پاسیو دارد شما را در این زمینه راهنمایی خواهد کرد.

سایبان پاسیو شما به طور خودکار بسته به شرایط آب و هوایی آنرا باز و بسته کنید با وجود این مزایا در ساخت سایبان پاسیو درنگ نکنید.

با نصب سایبان پاسیو دمای زیر آن را تا ۳۰ درجه سانتی گراد خنک تر کرده و با تزیین این محیط یک مکان استثنایی را برای خود ایجاد کنید.

دفتر پخش سایبان پاسیو متین

  • تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷
  • ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲
  • ۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱
  • ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱
  • info@sayebanbarghi.com
درباره admin-matin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *