ساخت سایبان پاسیو

سایبان با دو طرف معمولا به عنوان سایبان های سنتی شناخته شده است، زیرا آنها برای سال های زیادی از قرن نوزدهم با استفاده از پارچه بوم پنبه استفاده شده اند. بوم در سال های دهه ۱۹۶۰ توسط مواد اکریلیک و پلی استر ساخته شده است. سایبان های سنتی سبک برای ساختمان های تاریخی مناسب هستند.  سایبان بدون طرف، محافظت از خورشید را به همان اندازه که دارای دو طرف نیست، فراهم نمی کند. سایبان بدون طرف در بسیاری از سبک های مختلف به کار می آید.

سایبان پاسیو از نوع سایبان های دو طرفه هستند که  بهترین محافظ آفتاب منزل شما می باشد.

سایبان های مدرن ممکن است با پوشش انواع مختلف پارچه، آلومینیوم، فایبر گلاس موجدار، پلی کربنات موجدار و یا سایر مواد ساخته شده باشد. بادهای بسیار بالا می توانند آسیب به یک سایبان بزرگ را ایجاد کنند و طرح های جدیدتر یک سنسور باد برای بازپخش خودکار در شرایط خاصی ایجاد می کنند.

از آنجا که انواع مختلف سایبان وجود دارد، آنها به معنای واقعی کلمه یک سایه را در هر کجا در خانه می کنند.

سایبان متین با داشتن کادر فنی فعال و زبده و مشاورانی مجرب توانسته است در جهت انتخاب بهترین نوع سایبان پاسیو وشناخت بهترین اجزا برای ارائه یک سایبان پاسیو با کیفیت و محکم به مشتریان بهترین خدمات را ارائه می دهد.

پارچه سایبان پاسیو های دارای انعطاف بالای بوده است و از پارچه های مقاوم در برابر رطوبت استفاده میشوند.

اگر کیفیت سایبان پاسیو بالا باشد به طور حتم تاثیر در قیمت آن دارد . سایبان متین با سالها سابقه طولانی که در ساخت و نصب سایبان پاسیو دارد شما را در این زمینه راهنمایی خواهد کرد.

 

 

 

دفتر پخش سایبان پاسیو متین

  • تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷
  • ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲
  • ۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱
  • ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱
  • info@sayebanbarghi.com
درباره yari

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *