سایبان چتری و نصب آسان آن

سایبان چتری ساخته شده از پارچه مقاوم در برابر آب و هوا و برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب نصب میشود. چترهای در فضای باز معمولا با میزهای ناهار خوری دراستخر یا کنار ساحل   , حیاط ویلا و … قرار می گیرند. سایبان چتری با دوام و استحکام برای کمک به تنظیم  آب و هوا برای شما ساخته شده  است.

سایبان های چتری اجازه می دهد که صاحبان آب و هوای خود را تحت شرایط خود کنترل کنند. هنگام عبور از زیر باران، یا هنگامی که خورشید گرم می شود، میتوانید به مزایای سایبان چتری پی ببرید. بهترین نوع سایبان ها برای محافظت از کولر شما در برابر تابش مستقیم آفتاب سایبان چتری بوده است. از آنجا که سایبان مانع از تاباندن نور خورشید از طریق پنجره ها و درب های شیشه ای می شوند، می توانند دمای داخل کولر را نیز کاهش دهد، و موجب صرفه جویی در هزینه های تهویه مطبوع می شود. نصب سایبان چتری نیز یک مکان پنهانی برای کودکان و حیوانات خانگی که در آنجا بازی میکنند می باشد.

در ایران استفاده از سایبان چتری بیشتر در رستوران ها  ,  کافی شاپ های سرباز ,  هتل ها و … دیده میشود. همچنین ویلا ها و حیاط ها که افراد دوست دارند در فضای باز در زیر سایه سایبان چتری از فضای آزاد لذت ببرند نصب میشود.

سایبان چتری ها با موتور الکتریکی کار می‌کنند. سایبان چتری و سایبان دستی هر کدام مزایای خاص خود را دارند. سایبان چتری یکی از انواع سایبان ها ، دارای رنگ و لعاب فوق العاده ای است که روی ناحیه که در آن قرار گرفته شده است ، تاثیر خود را میگذارد.

سایبان چتری و نصب آسان آن

 

دفتر پخش انواع و اقسام سایبان چتری  متین

تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

درباره admin-matin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *