مزایای سایبان باکس

مزایای سایبان باکس

مزایای سایبان باکس : نام دیگری که سایبان باکس با آن شناخته شده است سایبان پوشش دار است و این نام گذاری سایبان باکس به دلیل سازه پوششی خاص آن است که آن را در مقایل هر گونه آسیب باد و باران و نور خورشید محافظت می کند. البته این سازه پوششی جلوه ی خاصی نیز به سایبان باکس می بخشد.

جنس سازه سایبان باکس فلز آلومینیم می باشد که این فلز یک فلز سبک، مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی و بسیار بادوام می باشد که مزیت سایبان باکس نسبت به سایر سایبان ها می شود.

در سایبان باکس از یک زنجیر قوی و مقاوم برای مقاوم سازی بخش بازویی این سایبان برقی استفاده می شود که سبب مقاومت دو چندان آن در برابر عوامل طبیعی چون باد و طوفان می شود.

موتور بکار رفته شده در سایبان باکس یک موتور با توان بالا است. در مجموعه سایبان برقی متین موتور های استفاده شده در سایبان باکس ساخت کشور های فرانسه می باشند که بهترین کیفیت را دارا هستند. نوع چینی این موتور ها در سایبان باکس از کیفیت پایین تری نسبت به نوع فرانسوی داراست ولی باز هم مجموعه سایبان برقی متین بهترین برند موتور چینی را برای سایبان باکس های نصب شده خود بکار برده است.

سهولت در باز و بسته شدن و تولید حداقل آلودگی صوتی سایبان باکس در حین حرکت را می توان به عنوان آخرین مزیت این سایبان برقی ذکر کرد.

درباره admin-matin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *