نصب سقف متحرک و فواید آن

سقف متحرک در مکان های مختلفی قابل نصب است. اگر شما صاحب یک رستوران و هتل هستید، فضای بدون استفاده را در اختیار دارید، بهترین پیشنهاد به شما ساخت و نصب سقف متحرک می باشد. با نصب سقف متحرک این فضای خالی را با تزیین زیبا به عالی ترین قسمت هتل خود تبدیل کنید.

سقف متحرک از تابش مستقیم آفتاب به داخل مغازه جلوگیری میکند.  سقف متحرک بخاطر ضد آب بودن در برابر رطوبت باران دارای مقاومت بالای است. کافی شاپ های سرباز تمایل دارند برای رضایت مشتریان خود ، روزها و زمان هایی که هوا خوب است در فضای باز پذیرایی کنند و در اوج تابش شدید آفتاب و بارش باران و برف از سقف متحرک یا همان سقف برقی بهره ببرند.

برای ساخت انواع سقف متحرک در طرح ها متنوع که هر کدام برای مکانی طراحی شده اند با سایبان متین تماس بگیرید.سقف متحرک به علت قرار گرفتن به صورت مستقیم در برابر نور آفتاب و گرمای آن ، باید دارای سازه قوی و حرفه ای باشد تا اجزای آن بر اثر رطوبت باران و آفتاب و اشعه ی مضر خورشید آسیب نبینند و دچار پوسیدگی نشوند.

برخی از مزایای سقف متحرک میتوان به ارزان بودن، امکان نصب در هر محیطی ، ایجاد فضای خنک تر از حد معمول، محافظت از وسایل منزل و …. اشاره کرد. بازوهای سقف متحرک موجب ایجاد یک تکیه‌گاه شده و پایداری بیشتری ایجاد می‌کند.

کاربردهای سقف متحرک میتوان به این موارد، نصب آسان سقف متحرک، کاهش هزینه مصرف انرژی با نصب سقف متحرک، ایجاد آسایش و راحتی برای افرادی که سقف متحرک نصب کرده اند و … اشاره کرد.

سایبان متین با سالها سابقه که در زمینه ساخت و نصب سقف متحرک دارد کالای با کیفیت را برای شما آماده خواهند کرد.

 

نصب سقف متحرک و فواید آن

نصب سقف متحرک و فواید آن

 

درباره yari

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *