نصب سقف متحرک برای مکان های گوناگون

سقف متحرک نسل جدیدی از سایبان برقی هاست که مزایایی بیشتری نسبت به سایبان برقی دارد. نصب سقف متحرک باعث میشود که فضای بیشتری را تحت پوشش خود قرار دهد. سقف متحرک برای استخرهای روباز نصب میشود تا علاوه بر این که فضای بیشتری را پوشش دهد از ورود گرد و غبار و آب باران به داخل استخر جلوگیری کند.

کافی شاپ های سرباز تمایل دارند برای رضایت مشتریان خود ، روزها و زمان هایی که هوا خوب است در فضای باز پذیرایی کنند و در اوج تابش شدید آفتاب و بارش باران و برف از سقف متحرک یا همان سقف برقی بهره ببرند.

امروزه سقف متحرک برای بسیاری از استخرهای منازل و اماکن در شهرهای بزرگ، در فضاهای ویلایی برای لذت بردن از فضای بیرون نصب میشود. با سقف متحرک استخر، مجتمع های تجاری،پاساژها و مراکز خرید در زمستان از بارش های مزاحم در امان هستند مزیت داشتن نور طبیعی در تمام طول روز از مزایای دیگر استفاده از سقف متحرک می باشد.
سقف متحرک پارچه ای با توجه به سهولت نصب ،طول عمر بالای سقف متحرک، سبکی سازه سقف متحرک و همینطور برقی و ریموتی بودن سقف متحرک بسیار مناسب برای فضاهای گوناگون می باشد.
عوامل موثر در تعیین قیمت  سقف متحرک :

  • تاثیر جنس روکش در تعیین قیمت سقف متحرک
  • تاثیر جنس سازه در تعیین قیمت سقف متحرک
  • مساحت سایبان در تعیین قیمت سقف متحرک

برای ساخت انواع سقف متحرک، سقف جمع شو، سقف جمع شونده و  … در طرح های گوناگون با سایبان متین تماس گرفته و یک سقف متحرک با کیفیت عالی و قیمت مناسب دریافت کنید.

نصب سقف متحرک برای مکان های گوناگون

نصب سقف متحرک برای مکان های گوناگون

دفتر پخش سقف برقی و سقف متحرک متین

تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

درباره yari

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *