سقف جمع شو

تعریف سقف جمع شو

سقف جمع شو یک محصول نوین از شرکت سایبان برقی متین است که امروزه در بازار طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

دوام بالا، سبکی، مرغوب بودن مواد و پارچه های به کار برده شده، قابلیت باز و بسته شدن همگی از دلایل محبوب بودن سقف جمع شو هستند. بیشترین کاربرد سقف جمع شو را میتوان برای فضاهای باز و به خصوص فضاهایی که کاربری ندارند ذکر کرد.

تنوع آب و هوایی در ایران موجب می گردد برای تولید سقف جمع شو از متریال و مواد سازگار با هر منطقه برای طراحی سقف جمع شو استفاده شود.

دوام بالا، سبکی، مرغوب بودن مواد و پارچه های به کار برده شده، قابلیت باز و بسته شدن همگی از دلایل محبوب بودن سقف جمع شو هستند.

اخبار سقف جمع شو

متریال سقف جمع شو

با توجه به پرطرفدار شدن سقف جمع شو در تمامی مناطق ایران، دغدغه ی اصلی این است که بهترین متریال برای ساخت سقف جمع شو چیست. همانطور که می دانید کشور ایران دارای تنوع آب و هوایی بسیار بالایی است به همین دلیل بهترین پیشنهاد ما استفاده از پارچه های پی وی سی برای سقف جمع شو است.مهمترین مزیت pvc این است که در مقابل دماهای مختلف مقاومت بالایی دارند. در نتیجه می توانند گزینه ی مناسبی برای سقف جمع شو باشند. همانطور که سقف جمع شو باید در مقابل شرایط جوی گوناگون نصب شود لازم است که مقاومت بالایی داشته باشد. سقف جمع شو را میتوان در آب و هوای کویری و خشک و همچنین نواحی شمالی نصب کرد.

مهمترین مزیت pvc برای سقف جمع شو این است که این پارچه ها در مقابل دماهای مختلف مقاومت بالایی دارند.

کاربرد سقف جمع شو

در چند سال اخیر شاهد توجه بسیار زیاد کارفرمایان و طراحان به سقف جمع شو بوده ایم. قابلیت بالای سقف جمع شو برای استفاده در فضاهای مختلف مانند کافی شاپ، استخر، ویلا، استادیوم، رستوران، فودکورت و… موجب محبوبیت بالای این کالا شده است. آزادی عمل طراحان در طراحی فضاها با استفاده از سقف جمع شو در مقابل سازه های ثابت موجب محبوبیت بیش از پیش سقف جمع شو شده است.
باز و بسته شدن سقف جمع شو تنها با فشردن یک دکمه میتواند مهمترین مزیتش باشد.

آزادی عمل طراحان در طراحی فضاها با استفاده از سقف جمع شو در مقابل سازه های ثابت موجب محبوبیت بیش از پیش سقف جمع شو شده است.

گالری رنگهای سقف جمع شو

سایبان برقی-GR302
سقف جمع شو آبی
سایبان برقی-GR301
سقف جمع شو زرد
سایبان برقی-GR303

سقف جمع شو تراس
سایبان برقی-GR305
سقف جمع شو آبی، زرد

چرا سقف جمع شو بخریم؟

گرچه استفاده از سقف جمع شو برای منازل مسکونی و ویلاها بسیار مورداستقبال واقع شده است، ولی میتوان گفت بیشترین استفاده از سقف جمع شو برای صاحبان کسب و کارهایی مانند رستوران، کافی شاپ، هتل و … است. اگر شما هم مدیر یکی از این مجموعه ها هستید بهتر است بدانید اکثر مردم مایل هستند پس از بیرون آمدن از خانه وقت بیشتری را در فضای باز بگذرانند. شما نیز با بهره مندی از سقف جمع شو می توانید این ویژگی مهم را به محل کار خود اضافه کنید. با نصب سقف جمع شو میتوانید حتی در روزهای بارانی مشتریان خاص خود را داشته باشید. دیگر مزیت مهم سقف جمع شو این است که از پرداخت هزینه های اضافی مرتبط با ساخت معاف می شوید.