سایبان چتری 

یکی از کاربرد های سایبان های چتری برای استفاده در رستوران ها الاچیق ها و کسانی که قصد دارند از روشنایی روز و زیبایی های اطرافشان بهره ببرند می باشد.این سایبان ها علاوه بر جلوگیری از نور خورشید می تواند پناه گاه مناسبی در مقابل باران باشد.
سایبان های چتری جلوی نور مستقیم خورشید را میگیرد و از رسیدن اشعه های نامطلوب خورشیدی به پوست جلوگیری میکند. و همچنین اگر فصل زمستان باشد از خیس شدن توسط باران شمارا حفظ می کند. و پناهگاه غیر قابل نفوذ در مقابل باران خواهد بود.

بعضی از سایبان های چتری ثابت و غیر قابل حرکت هستند و در جای نصب شده به طور مشخص باقی می مانند مانند سایبان های آلاچیق هایی که در فضای باز قرار دارند.ولی بعضی از سایه بان های چتری با یک پایه به طور متحرک می باشند و میتوان آن ها را جا به جا کرد و در هر مکان دیگری نصب کرد. از سایه بان های چتری در استخر های خانگی هم استفاده میشود.
سایبان های چتری از جنس های :

پارچه های برزنتی الیافی و نخی سایبان چتری
پارچه های برزنتی PVC سایبان چتری
پارچه های خلبانی و نانو سایبان چتری
سایبان های چتری سایز های متفاوتی دارند و کاربرد های متفاوت از هم دارند.مثلا  یک سایبان کوچک در کنار ساحل برای جلوگیری از نفوذ آفتاب شدید می باشد. یا مثلا در یک روز پیک نیکی سایبان متحرکی برای جلوگیری از نور خورشید مستقیم.

سایبان چتری

سایبان چتری

بسیاری از سایبان های چتری در داخل کافه ها یا سفره خانه ها به صورت تزیینی مورد استفاده قرار میگیرند. بیشتر جنبه تزیینی و زیبایی دارند.

همچنین سایبان چتری میتواند یک پناهگاه کوچک برای بازی کودکان باشد

 

  • تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷
  • ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲
  • ۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱
  • ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱
  • info@sayebanbarghi.com
درباره khorsandi

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *