در نیمه دوم قرن نوزدهم، سایبان های قابل استفاده تولید می شد که محبوبیت آن ها را افزایش می داد. قبلا، بسیاری از سایبان ها دارای قاب ثابت بودند – اولین راه برای از بین بردن پوشش این بود که رول را با دست بچرخانند. سیستم های قابل استفاده در هر دو سایبان نمایشگاه ها و پنجره ها دارای سکوهای گسترش یافته ای بودند که در آن به نمای داخلی ملحق می شدند.  سایبان های کشویی امکان یک رویکرد انعطاف پذیر بیشتری را به سایه انداختن (مغازه داران و صاحبان می توانند به طور مرتب میزان پوشش سایبان بسته به شرایط آب و هوایی را تنظیم کنند). وقتی که خورشید از پشت ابرها بیرون آمد، ممالک می توانستند راحت بمانند. در صورت وقوع طوفان های ناگهانی، صاحبان می توانند به سرعت سرنشینان را در برابر دیوار ساختمان که از گودال های باد محافظت شده اند، بیرون بکشند.

علی رغم مزایای آن، سایبان های زودرس عملیاتی، دارای نقایص بودند؛ هنگام رانده شدن، پوشش های پارچه ای آنها اغلب در مقابل نمای ساختمان قرار می گیرند. این قسمت چپ پارچه ای که در معرض هوای نامنظم قرار گرفته بود، اغلب با تجمع رطوبت در تارهای پارچه تشدید شد. اگر طراحی ضعیف یا بد طراحی شده باشد، پارچه کششی می تواند بخشی از پنجره یا درب باز شود. اگر خارج از چارچوب نرده ای که به طور کامل پیچیده شده است، ظاهر بی نظیری ایجاد کند.

بر ای ساخت انواع سایبان برقی  , سایبان مغازه سایبان پارکینگ , سایبان اتوماتیک  , سایبان متحرک و انواع سقف متحرک با سایبان متین تماس بگیرید و از خدماتش در این زمینه بهره مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سایبان می توانید با ما د ر تماس باشید.

دفتر پخش سایبان مغازه متین

 

درباره yari

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *