سایبان چتری

سایبان چتری

در این نوشتار سعی داریم اطلاعات کلی درمورد سایبان چتری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سایبان چتری در مبحث چیدمان انواع -سازه های اجرا شده در دنیا در زیر گروه سازه های فضا کار قرار میگیرد. باید گفت به دلیل پیشرفت تکنولوژی امروز و نیاز فراوان به فضاهای سرپوشیده موقت، گونه های فراوانی از سایبان چتری تولید شده است. همچنین در ایران در فضاهای باز و نیمه باز مهم از لحاظ تاریخی ،تجاری، تفریحی، مذهبی و غیره سایبان چتری اجرا شده است. استفاده عمده از سایبان چتری این است که به منظور افزایش مساحت سرویس دهی به مشتریان و همچنین استفاده از فضای باز بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ ها از سایبان چتری بهره می گیرند.

استفاده عمده از سایبان چتری این است که به منظور افزایش مساحت سرویس دهی به مشتریان و همچنین استفاده از فضای باز بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ ها از سایبان چتری بهره می گیرند.

پروژه ی اجرا شده ی سایبان چتری

photo_2017-11-01_14-49-12

اخبار سایبان چتری

برای ساخت سایبان چتری چه عواملی حائز اهمیت است؟

 در ساخت سایبان چتری اول از همه به اندازه گیری شدت و میزان وزش باد و طوفان در آن ناحیه میپردازند.

سایبان چتری، سطح تحت پوشش خود را علاوه بر باد از باران و تابش خورشید حفظ میکند.
سطحی که توسط سایبان چتری پوشانده میشود محدود است و اگر مشتری درخواست داشته باشد سطح بیشتر و وسیع تری توسط سایبان چتری پوشش پیدا کند، پیشنهاد میشود از چند سایبان چتری در جوار هم ، استفاده کند.

خرید سایبان چتری

سایبان چتری 03

 گروه سایبان برقی متین با سالیان متمادی تجربه در زمینه ی ارائه انواع سایبان از جمله سایبان چتری آماده ی همکاری با هموطنان عزیز است.
برای مشاوره و خرید سایبان چتری از طریق راههای ارتباطی با ما تماس بگیرید.

قیمت سایبان چتری

سایبان چتری بهترین گزینه برای بهره مندی از فضای باز است. برای خرید سایبان چتری دو عامل در میان سایر عوامل بیشتر از همه تعیین کننده است: اولین گزینه قابل توجه برای خرید سایبان چتری کیفیت سایبان چتری و دوم قیمت سایبان چتری می باشند. معمولا قیمت سایبان چتری بر اساس اندازه های سایبان چتری  و همچنین مواد اولیه استفاده شده در ساخت سایبان چتری تعیین می شود.

گالری سایبان چتری

سایبان چتری

نمونه کار سایبان چتری


سایبان چتری 01

نمونه کار سایبان چتری


سایبان چتری 04

نمونه کار سایبان چتری


سایبان برقی و سایبان چتری برای کافی شاپ و رستوران ها

سایبان چتری برای کافی شاپ و رستوران ها


سایبان برقی و سایبان چتری برای کافی شاپ و رستوران ها

سایبان چتری برای کافی شاپ و رستوران ها


سایبان چتری و زیبایی

سایبان چتری و زیبایی


سایبان چتری و زیبایی1

سایبان چتری در نهایت زیبایی