سایبان پاسیو

سایبان پاسیو چیست؟

سایبان پاسیو یک محصول جدید و بسیار کاربردی از زیرمجموعه ی انواع سایبان می باشد. با توجه به افزایش آپارتمان نشینی و لزوم استفاده ی بیشتر از فضا سایبان پاسیو با استقبال ویژه ای مواجه شده است. از ویژگی های مثبت سایبان پاسیو می توان به عایق بودن، تحمل بار، سبکی، نوردهی بالا، سهولت باز و بسته شدن اشاره کرد. با طراحی و تولید سایبان پاسیو میتوان از بسیاری فضاهای بدون کاربرد نهایت بهره را برد. با توجه به تنوع بالای آب و هوا در ایران باید متریال متناسب و مقاوم در برابر شرایط جوی را برای ساخت سایبان پاسیو در نظر گرفت.

بهترین متریال برای سایبان پاسیو

برای اجرای سایبان پاسیو متریال های مختلفی در بازار وجود دارد ولی متریال هایی که بیشترین مزیت را دارند دو نوع هستند:

  • نورگیر حبابی(کوپل)

  • نورگیر پلی کربنات

مهمترین نکته که در طراحی سایبان پاسیو باید مورد توجه قرار بگیرد نورگیر بودن فضای موردنظر است. بدین ترتیب نورگیر پلی کربنات با مزیت های بسیار زیاد خود میتواند بهترین پیشنهاد برای تولید سایبان پاسیو باشد.

استفاده از نورگیر حبابی برای طراحی سایبان پاسیو نیز مزیت های مخصوص به خود را داراست. ولی با توجه به جنس ویژه و تعداد حباب ها در افزایش قیمت سایبان پاسیو تاثیرگذار است.

مهمترین نکته که در طراحی سایبان پاسیو باید مورد توجه قرار بگیرد نورگیر بودن فضای موردنظر است.

کاربردهای سایبان پاسیو

سایبان پاسیو با توجه به کاربری مفید خود بسیار مورد استقبال واقع شده است. مهمترین کاربرد سایبان پاسیو، استفاده مفید از حداقل فضاهای آپارتمانی است. افزایش آپارتمان نشینی در شهرها ایجاب می کند از تمامی فضاها بیشترین استفاده به عمل آید و استفاده از سایبان پاسیو یکی از راههای دست یافتن به این هدف است.

از دیگر فضاهایی که مشتریان همیشگی سایبان پاسیو هستند میتوان به رستوران، استخر و ویلا اشاره کرد.

مهمترین کاربرد سایبان پاسیو، استفاده مفید از حداقل فضاهای آپارتمانی است.

گالری سایبان پاسیو

سایبان پاسیو (1)
سایبان پاسیو در فضای باز
سایبان پاسیو (2)
سایبان پاسیو متحرک
سایبان پاسیو (3)
سایبان پاسیو شفاف
سایبان پاسیو (5)
سایبان پاسیو حیاط خلوت

نحوه خرید سایبان پاسیو

برای استعلام قیمت و خرید سایبان پاسیو با مشاورین سایبان متین تماس حاصل نمایید.

چرا سایبان پاسیو بخریم؟

امروزه با استفاده از سایبان پاسیو برای فضاهای بدون کاربری آپارتمان ها، این وسیله به یکی از ملزومات ساختمان ها تبدیل شده است. دیگر دلیل مهم استفاده از سایبان پاسیو، مزیت های بسیار آن در رستوران ها و ویلاهاست. دلیل محبوبیت سایبان پاسیو در این زمینه را میتوان علاقه ی بسیار زیاد مردم به وقت گذراندن در فضای باز دانست. نصب آسان و سریع سایبان پاسیو و همچنین عدم پرداخت هزینه و عوارض ساخت به شهرداری از جمله دلایل استقبال بالا از سایبان پاسیو هستند.

نصب آسان و سریع سایبان پاسیو از مهمترین دلایل استقبال از این وسیله است.