شرح مختصری از سایبان پارکینگ

بسیاری از پارکینگ ها بدون سقف هستند و ماشین هایی که داخل آن پارک می شوند مورد حجوم نور خورشید و یا باران هستند که به رنگ و شکل ماشین آسیب می زند.
اشعه های موجود در نور خورشید فقط به پوست و یا ظاهر انسان ها آسیب نمیزند در اصل به هر چیزی که بتواند آسیب می رساند و رنگ ماشین نیز یکی از آن چیز هایی هست که می تواند آن را از بین ببرد.

نور خورشید حتی میتواند از شیشه های ماشین به داخل نفوذ کرده و رنگ شکل رویه های چرمی صندلی ها و یا قسمت های پلاستیکی ماشین از جمله داشبورد را از بین ببرد.

نور خورشید باعث سفت شدن چرم روی صندلی ها میشود وقتی که چرم صندلی های سفت میشود ترک میخورد و به راحتی میشکند و از بین می رود.

با این که سازنده های روکش صندلی ماشین ها برای این مشکل راه حلی اندیشیده اند ولی باز هم با این حال وقتی ماشین در نور مستقیم و زیاد خورشید قرار بگیرد باعث خرابی میشود.

حتی باران هم میتواند به راحتی به رنگ اتوموبیل شما آسیب بزند گاهی باران های شدیدی که میبارد رنگ ماشین را به راحتی خراب و از بین میبرد.

سایبان پارکینگ می تواند نور خورشید را خنثی کند و سایه ای بر روی ماشین های شما در پارکینگ می باشد که از خراب شدن و از بین رفتن رنگ ماشین و یا اجزای درونی و بیرونی آن که در معرض نور خورشید خراب میشوند جلوگیری کند.

همینطور در برابر باران های شدید نیز مقاومت دارد.
پوشش بالای سایبان های پارکینگ معمولا بسیار گرم و داغ می باشد در صورتی که سایه این سایبان ها بسیار خنک می باشد و حتی ذره ای گرما به ماشین ها نمی رسد.

شما میتوانید برای انتخاب بهترین سایبان پارکینگ از ما کمک بگیرید.

درباره fallah

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *