سایبان پارکینگ باید چه ویژگی های داشته باشد؟

 

سایبان پارکینگ به علت گوناگونی در کاربرد ها ، از پارچه های مختلفی برای تهیه آن استفاده میشود که به شرح زیر است.

پارچه خلبانی به کار رفته در سایبان پارکینگ که از وزن خیلی کمی برخوردار است که باعث طول عمر بالای سایبان برقی میشود.

پارچه های PVC به کار رفته در سایبان پارکینگ  به آن بنری یا کانتینری هم گفته می شود البته با ضخامت های مختلف جهت کاربردهای متفاوت است . نوع دیگری از پارچه سایبان پارکینگ  که بالاترین میزان فروش را دارا می باشد پارچه های برزنتی یا الیاف نخی می باشد .

استفاده از پارچه های مختلف برای تهیه سایبان پارکینگ ها باعث تاثیر مستقیم بر قیمت آن ها شده و مهم ترین عوامل تعیین کننده هزینه سایبان پارکینگ هستند. قرار گرفتن خودرو طولانی مدت در فضای باز و بدون سایبان پارکینگ باعث کاهش طول عمر باطری شده و کم کم رنگ اصلی بدنه خودرو تغییر پیدا کرده و خودرو شما صدمات زیادی می بیند.

سایبان پارکینگ خودرو از تیم مجرب تشکیل شده تا با حفظ مقاومت سایبان پارکینگ خودرو، هزینه ها را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش بدهد. همچنین طراحی و محاسبات سایبان پارکینگ خودرو صورت گرفته با جدیدترین آیین نامه ها، متدها و نرم افزارها این تضمین را می دهد که سازه هایی مقاوم و مستحکم در برابر باد و برف را برای سایبان پارکینگ شما به کار ببرند.

استفاده از سازه های فلزی سایبان پارکینگ خودرو همراه با پوشش های مختلف نظیر پوشش های یو پی وی سی ، پوشش های پارچه ای با لایه های مختلف و همچنین پوشش های پلی کربناتی معمولترین انواع سایبان پارکینگ خودرو ها می باشند.

سایبان پارکینگ باید چه ویژگی های داشته باشد؟

دفتر پخش سایبان پارکینگ متین

تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

درباره yari

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *