سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ

شرکت سایبان پارکینگ متین پیشرو در تولید و فروش بهترین کیفیت سایبان پارکینگ با قیمت ارزان و کیفیت ایده آل می باشد.

این شرکت در زمینه ی ساخت سایبان پارکینگ ، سایبان ، آلاچیق ، اتاقک و دیواره کرکره ای جهت انسداد دید ، با پوشش U.PVC فعالیت دارد .
ورق های U-PVC با استابلایزر آلمان دارای آنتی UV است که باعث افزایش مقاومت در برابر اشعه آفتاب می شود و اینکه UV موجود در ورق و همچنین براق بودن این نوع پوشش سایبان پارکینگ موجب انعکاس کامل گرما خورشید می شود که پس از نصب سایبان پارکینگ بر روی سازه ، بالای سطح پوشش بسیار گرم و این در حالیست که زیر سطح پوشش سایه کاملا خنکی دارد .
از دیگر خواص این نوع پوشش سایبان پارکینگ می توان به سایه روشن و خنک آن ، بیصدا بودن در مواقع بارندگی ، عدم نیاز به آب بند ، عایق آن در برابر صوت و دما ، نصب سریع ، قوس پذیری ، وزن سبک و طراحی بسیار زیبای آن اشاره نمود .

از خواص پوشش UPVC برای سایبان پارکینگ می توان به سایه ی روشن و خنک آن ، بیصدا بودن در مواقع بارندگی ، عدم نیاز به آب بند و عایق بودن آن در برابر صوت و دما اشاره کرد.

نصب سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ متین مفتخر به خدمت رسانی به انواع شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی در زمینه نصب سایبان پارکینگ و همچنین انواع ساختمان و باغهای شخصی در زمینه ساخت سایبان پارکینگ، ساخت پل فلزی، ساخت انواع سازه های فلزی و اجرای صفر تا صد انواع پروژه های عمرانی عموما فلزی می باشد.

برای حفاظت از خودرو و اتومبیل خود در برابر برف باران گرد و خاک، سقوط اشیا و اجسام به فکر ساخت سایبان پارکینگ زیبا و مستحکم باشید . سایبان پارکینگ متین مجری و سازنده انواع سایبان پارکینگ با پوشش UPVC آماده ی ارائه ی کالای با کیفیت به شما عزیزان است.

اجرای سایبان پارکینگ

اجرای سایبان پارکینگ از جمله پرکاربرد ترین اجراهای سایبان می باشد. اجرای سایبان پارکینگ به صورت پارچه ای نصب روشنایی را بدون دشواری در داخل اسکلت فلزی سازه کششی ممکن می سازد. به دلیل قابلیت پخش نور در اجرای سایبان پارکینگ پارچه ای امکان نورپردازی بر روی آنها نیز وجود دارد. ویژگی نورپردازی از پشت در اجرای سایبان پارکینگ پارچه ای، مخفی بودن منبع نور در آنها می باشد. نور پردازی از جلو یکی از شیوه های بسیار عالی برای نورپردازی اجرای سایبان پارکینگ پارچه ای است.

کاربرد سایبان پارکینگ

مزایا و کاربرد بسیار زیاد سایبان ها باعث شده است تا استفاده از سایبان پارکینگ رواج بیشتری پیدا کند. در این راستا اجرای سایبان پارکینگ ها بسیار سودمند است. سایبان ها فرصتی هستند برای اینکه ما تا بتوانیم از فضای بیرونی خانه حتی در روزهای گرم و آفتابی تابستان هم لذت ببریم.
با اجرای سایبان پارکینگ که فضای بیرونی یک پارکینگ را پوشش می دهد، باعث می شود تا شما بتوانید خودرو خود را از نور خورشید محافظت نمایید. با اجرای سایبان پارکینگ می توانید چشم انداز های زیبا را در پارکینگ خود بسازید. اجرای سایبان پارکینگ کار را برای صاحبان خودرو راحت تر می کند وخودرو آنها را در مقابل نور خورشید محافظت می نماید.
در اجرای سایبان پارکینگ ، پارکینگ بصورت عمودی با پارچه مخصوص و قابل رویت از داخل پوشانده می شود.

اخبار سایبان پارکینگ

مزایای سایبان پارکینگ

از مزایای استفاده از سایبان پارکینگ  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت سایبان پارکینگ

عوامل گوناگونی بر قیمت سایبان پارکینگ تاثیر گذارند. یک سایبان پارکینگ می تواند یک کلاس آموزشی را در فضای باز خارجی فراهم نماید و یا فعالیت های بیرونی را در تمام طول سال امکان پذیر کند. یک سایبان پارکینگ پارچه ای در فضای باز می تواند در مواقع لزوم فضای انتظار سایه داری را برای مراجعه کنندگان فراهم نماید.

استفاده از سایبان پارکینگ به این منظور است که حفاظت از خودرو در برابر نور شدید خورشید یک امر مهم می باشد. سقف چادری سایبان پارکینگ بایستی در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی مقاومت بالایی از خود نشان دهد. با بکارگیری دقت و ظرافت در اجرای سایبان پارکینگ می توان با زیبایی خیره کننده این سازه ها در روز و امکان نور پردازی سایبان پارکینگ در شب باعث ایجاد فضایی شگفت انگیز شد.
در سالهای اخیر به دلیل قابلیت شستشوی پارچه های استفاده شده در سایبان پارکینگ کاربرد فراوانی در پارکینگ های مناطق مسکونی ، سایبان پارکینگ اتومبیل در منزل مسکونی و سایبان پارکینگ تجاری، اداری پیدا کرده است.

با بکارگیری دقت و ظرافت در اجرای سایبان پارکینگ می توان با زیبایی خیره کننده این سازه ها در روز و امکان نور پردازی سایبان پارکینگ در شب باعث ایجاد فضایی شگفت انگیز شد.