قیمت ساخت سایبان مغازه با کیفیت های مختلف

سایبان مغازه مزایایی زیادی دارد که در این جا به تعدادی از آنها اشاره میکنیم:۱- ایجاد فضای خنک تر تا ۲۰ درجه سانتی گراد ۲- جلوگیری از ورود گرد و غبار و برف و باران به داخل مغازه ۳- قابلیت نصب برای انواع مغازه ها ۴- صرفه جویی در مصرف انرژی

نصب سایبان مغازه برای انواع مغازه ها قابلیت اجرا دارد. وقتی در تابستان با شدت گرما مواجه میشویم تنها راه حل ما برای ایجاد فضای خنک نصب سایبان مغازه می باشد.

همان طور که برای خرید هر چیزی بعد از علت نیاز به آن ، قیمت و هزینه ای که باید صرف آن شود به ذهن میرسد سایبان مغازه هم نیاز به ارزیابی بودجه دارد. هرچه کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آن بالا باشد به طبع قیمت آن هم بالا میرود.

از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت سایبان مغازه ، پارچه های استفاده شده در آن بوده که این پارچه ها در سایبان مغازه های مختلف با هم متفاوت هستند. سایبان مغازه شکل ها و انواع خاص و مختلفی داشته که بنا بر اساس نیاز مشتری و استفاده در مغازه های متفاوت گوناگون است.سایبان مغازه سایه ای روی ویترین مغازه انداخته که از پوسیدگی و یا فساد مواد غذایی در ویترین جلوگیری میکند. سایبان مغازه از رطوبت باران که به دلیل بارش باران به وجود می آید جلوگیری میکند و اثر باد ها و گردو غبار ها را بر مغازه کمتر میکند.

سایبان مغازه در شکل ها، رنگ ها و کیفیت های مختلفی عرضه میشود تا پاسخگوی نیازهای مشتری باشد.

برای ساخت انواع سایبان مغازه در طرح های گوناگون با سایبان متین تماس بگیرید.

 

دفتر پخش سایبان مغازه متین

درباره yari

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *