سایبان مغازه

سایبان مغازه

سایبان مغازه ها دارای بازوهای افقی معمولاً به سایبان مغازه مدل سنتی مشهورند چون برای سال‌های طولانی از این نوع سایبان مغازه ها استفاده می‌کردند. حتی در اوایل قرن نوزدهم نیز از این نوع سایبان مغازه ها با پارچه‌های کرباس پنبه ای ساخته می شد. سایبان مغازه ها هم اکنون محبوبیت زیادی در میان مالکان خانه در همه کشورها دارند. سایبان مغازه ها می‌توانند فضای بزرگی در بیرون مغازه را پوشش دهند. سایبان مغازه ها اجناس شما را در مقابل نور خورشید محافظت می کنند.

در اوایل قرن نوزدهم نوعی سایبان مغازه با پارچه‌های کرباس پنبه ای ساخته می شد.

کاربرد سایبان مغازه

مفاصل فلزی سایبان مغازه : تمام بازوها و دیگر مفاصل سایبان مغازه از جنس فلز می باشند.

سایبان مغازه دارای یک آویز ۱۷ سانتی متری با یک لبه ی آلومینیومی به منظور سنگین شدن آویز و کمتر حرکت کردن سایبان مغازه در هنگام باد می باشد.

بازوهای مستحکم سایبان مغازه : بازو مهمترین بخش سایبان مغازه می باشد طول بازو های سایبان مغازه ۲،۳،۵ متر می باشد که این بستگی به عرض سایبان مغازه و خواسته مشتری دارد این بازوهای سایبان مغازه از ضخامت مناسبی برخوردارند که استحکام سایبان مغازه را بالا می برد و مقاومت سایبان مغازه را در برابر باد افزایش می دهد .

سازه سایبان مغازه از جنس آلومینیوم آلیاژی با رنگ الکترواستاتیک به منظور محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی می باشد.

سازه سایبان مغازه از جنس آلومینیوم آلیاژی با رنگ الکترواستاتیک به منظور محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی می باشد.

اخبار سایبان مغازه

برای خرید سایبان مغازه با مشاوران گروه سایبان برقی متین تماس بگیرید.

سایبان مغازه آلومینیومی

آنچه امروزه از سایبان های آلومینیمی به عنوان سایبان مغازه آلومینیمی می بینیم، برای مدت طولانی در ساختمان‌های مسکونی در سراسر دنیا محبوب بوده اند. سایبان مغازه آلومینیمی در رنگ‌های مختلفی در دسترس هستند و با رنگ‌های مینایی‏ که به طور پیشفرض روی سایبان مغازه آلومینیمی قرار دارد رنگ آمیزی شده اند. این سایبان مغازه آلومینیمی مزایای زیادی دارد از جمله ایجاد دمای خنک تر در داخل مغازه، ایجاد سایه در محوطه بیرون مغازه، افزایش طول عمر لوازم موجود در ویترین مغازه . احتمالاً بارزترین مزیت سایبان مغازه ها این است که می‌توان آنها را به مدت ۴۰ سال استفاده کرد.
سایبان مغازه آلومینیمی جمع‌شدنی هم اکنون محبوبیت زیادی در میان مالکان دارند. سال‌های زیادی است که سایبان مغازه آلومینیمی در اروپا از محبوبیت زیادی برخوردار است چون در اروپا هزینه‌های انرژی بالاست و تهویۀ هوا شرایط مساعدی ندارد.

سال‌های زیادی است که سایبان مغازه آلومینیمی در اروپا از محبوبیت زیادی برخوردار است چون در اروپا هزینه‌های انرژی بالاست و تهویۀ هوا شرایط مساعدی ندارد.

سایبان مغازه با نیروی پیشران

سایبان مغازه های امروزی در دو نوع ابتدایی موجودند: سایبان مغازه های دستی که آنها را با دست تنظیم می‌کنند و سایبان مغازه های برقی که با موتور الکتریکی کار می‌کنند. هر کدام از این سایبان مغازه ها مزایای خاص خود را دارند. برخی از مزایای سایبان مغازه ها عبارتند از ارزان بودن، قابلیت انطباق با تقریباً تمام نورخان‌ها. بازوهای سایبان مغازه ها موجب ایجاد یک تکیه‌گاه شده و پایداری را بیشتر می‌کنند که بسیاری از مالکان در نواحی بادخیز به آن نیاز دارند و قابلیت ایجاد تغییر در سایبان مغازه ها را با افزودن قطعات جانبی، افزایش می‌دهند.
سایبان مغازه های برقی، تکیه‌گاه عمودی ندارند. در عوض، بازوهای افقی دارند که قابلیت جمع شدن دارند و باعث ایجاد سایۀ مطلوبی می‌شود. این سایبان مغازه ها با یک موتور الکتریکی کار می‌کنند که معمولاً در میلۀ گردانندۀ سایبان مغازه پنهان شده است. بازوها، سایبان مغازه را با استفاده از یک کنترل از راه دور یا یک سوییچ که بر روی دیوار قرار دارد، باز می‌کنند و می‌بندند.

بازوها، سایبان مغازه را با استفاده از یک کنترل از راه دور یا یک سوییچ که بر روی دیوار قرار دارد، باز می‌کنند و می‌بندند.