سایبان متحرک و استفاده آسان از آن

سایبان متحرک،  به دلیل قابلیت  انعطاف در حال حاضر بسیار محبوب هستند. سایبان متحرک در بین صاحبان خانه ها به دلیل هزینه های بالای انرژی و عدم تهویه مطبوع در ایران محبوب شده اند.

در نسل جدید سایبان متحرک در  اکثرا از پارچه های ضد آب استفاده میشود .این سیستم ها با توجه به مدل و اندازه،قیمت آنها با هم فرق دارد. با نصب سایبان متحرک دیگر نیازی به نیروی دستی و اتلاف وقت اضافی برای بستن و باز کردن ندارند. در نسل جدید سایبان متحرک شما با فشردن دکمه های ریموت مخصوص ، آن را در حالت دلخواه تنظیم کرده و از آن بهره میبرید.

نصب سایبان متحرک در بالکن ها و پاسیو ها نیز برای استفاده از فواید آن مثل جلوگیری از داغ شدن و در نتیجه گرم شدن خانه امکان پذیر بوده و آرامش و محیط دنجی را به ساکنان هدیه میدهد.

تنوع رنگ سایبان متحرک ها نیز بر محبوبیت آن افزوده است و باعث شده است امکان هماهنگی با هر محیطی را دارا باشند و باعث شیک تر شدن  فضای مورد نظر شود.

وجود سایبان متحرک در هر جای سرباز که مقابل تابش مستقیم نور آفتاب قرار دارد ، باعث میشود محوطه ای که توسط سایبان متحرک پوشیده شده است از شر تابش آفتاب ، گرمای حاصله از تابیدن مستقیم خورشید ، اشعه های مضر و نا مهربان افتاب و همچنین رطوبت برف و باران در امان بماند. با استفاده از ریموت سایبان متحرک شما میتوانید حتی در فاصله ۳۰ متری آن را در زاویه مورد نظر خود تنظیم کرده و از فوایدش بهره مند شوید.

برای ساخت و نصب انواع سایبان متحرک با سایبان متین تماس بگیرید.

سایبان متحرک و استفاده آسان از آن

 

 

 

درباره yari

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *